Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
Logo - Kulturalny Konin

Odliczamy do Festiwalu

Pierwsze eliminacje do Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca już za nami. Wokalistów oceniali Janusz Tylman i Anna Serafińska. W pracach jury uczestniczyli też przedstawiciele KDK Danuta Nowicka i Jarosław Piotrowski. Kolejna wstępna selekcja czeka jeszcze pretendentów do Aplauzów w tańcu. Nośniki dźwięku i obrazu, które nadeślą, będą przeglądane przez komisję artystyczną po Świętach Wielkanocnych, 11 kwietnia.

Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie odbędzie się po raz 33. Kolejna edycja rozpocznie się 30 maja – tuż przed EURO‘ 2012, z którym będzie związane w warstwie scenograficznej, wizualnej i eventowej.
Gala 33. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca odbędzie się 2 czerwca i wyreżyseruje ją Mateusz Polit, scenografię zaprojektują Marek i Mateusz Grabowscy. Jury będą przewodniczyć Janusz Tylman i Zbigniew Zasada. Wydarzenie potrwa 5 dni.

Przed kolejną edycją ruszy nowa, osobna strona poświęcona Festiwalowi, który jest największą i najstarszą imprezą dziecięcą na kontynencie.
fot. Marika Sypniewska

Zapraszamy na nowo powstałą stronę festiwalu www.festiwaldzieciecy.pl

PolecamyInne:

Linki:

Copyright © Kulturalny Konin 2012
wykonanie bp8.pl serv2