Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
Logo - Kulturalny Konin

Przerwa lipcowa w Kinie CENTRUM

Sezon na ekranie Kina Studyjnego CENTRUM zakończyły filmy „Aloft”, „Lato w Prowansji” i „Rechotek”. W lipcu kino będzie nieczynne. W zamian za to proponujemy Państwu oglądanie filmów pod gołym niebem. A propozycji będzie, co niemiara. Już 10 lipca Koniński Dom Kultury rozpocznie zadomowiony na skwerach, placach i w parkach cykl – „Kino pod gwiazdami”.

 Tego lata odbędzie się on pod hasłem „Wiejsko, swojsko…i”. W ramach akcji zaprezentuje Państwu dobrze znane i lubiane komedie ze scenariuszem Andrzeja Mularczyka: „Sami swoi” (10/07, 21.30), „Nie ma mocnych” (24/07, 21.30), „Kochaj albo rzuć” (7/08, 21.00, reż. Sylwester Chęciński) oraz „Wyjście awaryjne” (21/08, 21.00, reż. Roman Załuski).

Będą to jednocześnie spotkania, które wypełnią wakacyjne Kulturalne piątki pod fontanną. Na ostatni, zapraszamy 28 sierpnia, również na skwer, gdzie wystąpią artyści seniorzy z wokalnego zespołu FANTAZJA pod dyrekcją Mirosława Grzanki i tancerze ludowi z ZPiT „Konin” – Dariusza Intrysa. Informujemy, że filmy w regularnym repertuarze będą wyświetlane w Kinie Studyjnym CENTRUM od sierpnia br.

Przerwa w projekcjach jest powodowana odświeżaniem sali widowiskowej Konińskiego Domu Kultury przed nowym sezonem kulturalnym 2015/2016. W związku z tym w pierwszym miesiącu wakacji Koniński Dom Kultury będzie otwarty w godzinach 7.30-15.30. W sierpniu, wspólnie z CKiS DK – „Oskard”, zapraszamy również do oglądania replik filmowych z TRANSATLANTYK Festival w Poznaniu (16-18/08).

 

PolecamyInne:

Linki:

Copyright © Kulturalny Konin 2012
wykonanie bp8.pl serv2