Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
Logo - Kulturalny Konin

KOTa spojrzenie na koninian

Tomasz Kot, aktor filmowy i teatralny gościł w Koninie. Spotkanie w dwójnasób ciekawe: po pierwsze dotyczyło spraw damsko-męskich, po drugie odbyło się 8 marca w Dniu Kobiet. Tomasz Kot w Konińskim Domu Kultury wystąpił w sztuce ,,Jak zostać Sex Guru”.

Sztukę austriackiego komika Wolfganga Weinbergera ,,Jak zostać Sex Guru” na polskie sceny przeniesiono w ubiegłym roku. Do tej pory wystawiano ją ponad 100 razy. 8 marca polską adaptację w reżyserii Gabriela Gietzky'ego mieli okazję zobaczyć także koninianie. Dla redakcji kulturalnykonin.pl była to także okazja do spotkania z aktorem.

SEX-GURU to interaktywna sztuka dla dorosłych, pół wykład, pół terapia, która leczy problemy widzów związane z ich życiem seksualnym przy pomocy śmiechu. Bo każdy ma takie problemy, choć nie każdy się do nich przyznaje. Problemy z seksualnym pożyciem mają nawet najbardziej dobrane pary. Humor i śmiech mogą je rozwiązać.

Dla Pań, które 8 marca odwiedziły Koniński Dom Kultury przygotowano niespodzianki. Radio Planeta Konin ufundowało dla nich kwiaty i prezenty.

Poniżej relacja foto z przedstawienia autorstwa Marcina Olińskiego.

Fot: Marcin Oliński

PolecamyInne:

Linki:

Copyright © Kulturalny Konin 2012
wykonanie bp8.pl serv2